O nas

Nasza działalność jest wynikiem własnych doświadczeń z budowy domów i urządzania ogrodów. W przeciwieństwie do wielu innych firm handlowych my osobiście wykonywaliśmy najróżniejsze prace związane z kładzeniem i obróbką kamienia. Przekonaliśmy się, jak ważna jest jakość kamienia, jak ważny jest dobry dostawca i wykonawca. Własne doświadczenia i narzekania wielu znajomych, którzy sami sobie nie radzili pchnęły nas do rozwinięcia działalności komercyjnej. Poniżej jej krótka historia.

1990

początek – PRO-BTL

Początkowo działaliśmy jako firma PRO-BTL. Było to przedsiębiorstwo rodzinne powstałe już w 1990 roku. Po roku 2000 zajmujące się również importem kamienia dla potrzeb budownictwa jak i wykonawstwem prac budowlanych. Początkowo nasz główny rejon działania to okolice Sanoka. Ponieważ wielokrotnie ofertą interesowali się turyści z innych rejonów Polski, dlatego podjęliśmy działalność przez Internet i rozszerzyliśmy ofertę na całą Polskę. Otworzyliśmy dwa dodatkowe składy (Stara Iwiczna k.Warszawy i Młodzianowo k.Makowa Mazowieckiego).

2014

Darston sp. z o.o.

Rozwój sprzedaży spowodował konieczność podjęcia inwestycji w firmę, tym samym wprowadzenia dodatkowego kapitału do spółki i wspólników spowodował zmianę formuły prawnej, w jakiej działamy. Od kwietniu 2014 działalność kontynuujemy, jako Darston sp. z o.o. Zmiana formuły prawnej nie zmieniła naszych atutów czyli są to nadal ci sami ludzie i ta sama (choć ciągle poszerzana) oferta.

2015

własna siedziba i plac

Rozwój działalności wymusił kolejne inwestycje. Od sierpnia 2015 działamy na własnym obszernym placu w Zahutyniu k.Sanoka. Jednocześnie zmuszeni byliśmy zlikwidować plac w Młodzianowie. Okazało się, że nie każdy rejon Polski lubuje się w kamieniu naturalnym.

2017

rozpoczęcie własnej produkcji

W roku 2017 dokonaliśmy inwestycji w kolejny plac w celu uruchomienia własnego przerobu kamienia. Przetwarzamy kamień pozyskany z różnych kamieniołomów na wyroby, których poszukują inwestorzy i wykonawcy. Specjalizujemy się w kamieniu łupanym stosowanym do wznoszenia murów oraz na elewację. Przetwarzamy także kamień na posadzki (płyty formatowane, antykowane).

Oprócz sprzedaży służymy wszelkimi informacjami dotyczącymi zastosowania i samego wykonawstwa. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie sposobów układania kamienia jak i materiałów, które są niezbędne w tym procesie. Możemy również polecić ekipy budowlane, które prowadziły inwestycje na bazie naszych kamieni. Staramy się kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy budowlane firmy wykonawcze jak i firmy projektują i wykonujące ogrody. Współpraca z firmami.

 

© 2015 | Darston sp. z o.o.

Projekt własny Darston sp. z o.o