Oferta dla firm

[row] [column span=”six”]

Nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy poszukują materiałów do wykonania elewacji, podjazdów, tarasów, ścieżek, schodów, a również innych elementów wystroju ogrodu czy terenów przydomowych. Oferujemy kamienie naturalne pochodzące z Polski i Europy (przede wszystkim z Bałkanów i Ukrainy).

Oferowane produkty są wynikiem nawiązania bezpośredniej i osobistej współpracy z wieloma kamieniołami w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Kamień naturalny jest trudnym produktem handlowym, dlatego stawiamy na rzetelność oferty, ale i przyjazne ceny. Zabiegamy przede wszystkim o zadowolenie klientów, gdyż wiemy, że to najlepsza droga do sukcesu rynkowego.

Nasi klienci wywodzą się z czterech grup i są to:

 1. Inwestorzy –inwestorzy instytucjonalni, ale także klienci indywidualni planujących własne, większe inwestycje budowlane
 2. Projektanci
 3. Wykonawcy wykorzystujących kamień naturalny
 4. Firm handlowe sprzedających kamień naturalny

Poniżej krótka charakterystyka oferty dla każdej z wymienionych grup.

[/column] [column span=”six”]

W menu „Dla firm” można znaleźć przegląd oferty podzielonej według rodzaju skał. Zebraliśmy w jednym miejscu informacje handlowe o podstawowych, oferowanych skałach tj. o:

[styledlist style=”square” text_size=”none”]

 • granicie
 • piaskowcu
 • gnejsie.

[/styledlist]

Strony te w wielkim skrócie pokazują, jakiego rodzaju produkty kamienne można pozyskać z danej skały. Szczegóły oferty handlowej, takie jak ceny, znajdziemy na innych stronach serwisu (stosowne odsyłacze pomogą je odnaleźć).

Polecamy także kwarcyty oraz inne skały. Ich opis znaleźć można w serwisie. Serwis staraliśmy się uporządkować grupując ofertę kamieni według ich zastosowania.

Gdybyśmy, w jakimś miejscu byli zbyt oszczędni w opisie, to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Udzielimy wyczerpujących informacji.

[/column] [/row]

Inwestorzy i projektanci

[row] [column span=”eight”]

Zapraszamy do współpracy już na etapie przyjmowania założeń architektonicznych. Często trafiają do nas inwestorzy, którzy chcieliby ozdobić dom kamieniem naturalnym, ale niestety na etapie projektu nie przewidziano tego. Typowa sytuacja, to próba naklejania kamienia elewacyjnego na ścianę ocieploną styropianem. Oczywiście da się to zrobić pod warunkiem właściwego mocowania styropianu (a bywa, że i ten warunek nie jest spełniony), ale możliwości wykończenie budynku są wtedy ograniczone. Jeśli o elewacji kamiennej pomyślimy na etapie projektowania, to sprawy stają się dużo prostsze. Na przykład odpowiednie poszerzenie fundamentu pozwala potem zrealizować niemal dowolną fasadę kamienną w budynku jednorodzinnym. W miarę naszych możliwości czasowych podpowiemy, jak można uzyskać określony efekt estetyczny z zastosowaniem kamienia naturalnego (jaka jest oferta handlowa w ramach danej skały, rodzaju muru, jakie są możliwe kolory itp.). Oferujemy oczywiście współpracę w kolejnych etapach budowy.

[/column] [column span=”four”]

W bardzo dużych przedsięwzięciach inwestycyjnych, w których przewiduje użycie się kamienia naturalnego polecamy usługi eksperckie świadczone przez firmę STUDIO JASA.

[spacer size=’35px’ mobile=’1px’]

Kontakt ze STUDIO JASA [/column] [/row]

Nasze atuty dla inwestorów i projektantów to:

[styledlist style=”square” text_size=”none”]
 • Znajomość rynku – możliwość porównania ofert dotyczących różnych skał, a w ramach oferty handlowej jednej skały np. granitu bezstronne porównanie ofert różnych producentów (polskich i wybranych zagranicznych)
 • Znajomość prac budowlanych z zastosowaniem kamienia naturalnego
 • Bogata oferta:
  • Kamienie właściwie na każdą potrzebę inwestora (mniej popularne kamienie sprowadzamy na życzenie)
  • Oferta zarówno dla domu jak i ogrodu.
[/styledlist]

Wykonawcy

Obsługujemy zarówno firmy budowlane jak i ogrodnicze. Dla firm budowlanych podstawową bolączką w sezonie są terminy dostaw i zachowanie odpowiedniej relacji jakości kamienia do jego ceny. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Nie załatwimy dostaw „na wczoraj”. Jednak dobra znajomość rynku, także mniejszych zakładów, z którymi ściśle współpracujemy, pozwalała nam już nie raz pomóc w terminowym zamknięciu inwestycji.

Naszym atutem dla wykonawców jest:

[styledlist style=”square” text_size=”none”]
 • Wszechstronność – dostarczymy produkty do różnych zastosowań, z różnych kamieniołomów i zakładów wytwórczych
 • Przyjazne ceny – staramy się by oferta była konkurencyjna cenowo, co jest wynikiem zarówno dobrej ceny kamienia jak i niskich kosztów logistycznych
 • Optymalizacja kosztów logistycznych – dostawy zarówno całych samochodów, jak i pojedynczych palet.
[/styledlist]

Firmy handlowe

Sami sprzedajemy kamień i wiemy, jakie wzywanie stoją przed podobnymi firmami. Inwestor chce na składzie zobaczyć pełną ofertę kamienia i kupić ją jak najtaniej. Trudno pogodzić bogatą, różnorodną ofertę z niską ceną. By cena była niska trzeba ściągać całe TIRy kamienia od jednego wytwórcy. A to zamraża gotówkę i zajmuje plac. Dlatego proponujemy pakietowanie dostaw kamienia. Jest to współpraca bazująca na naszych kontaktach i świetnym usytuowaniu magazynu centralnego (w Zahutyniu k.Sanoka, drugi mieści się w Warszawie). Kamień z Grecji, Bułgarii, czy Ukrainy wjeżdżając do Polski praktycznie zawsze musi przejechać koło Sanoka. Dzięki temu możemy bez istotnego zwiększania kosztów logistycznych część ładunku zatrzymać na naszym placu, a w to miejsce załadować kamień od innego dostawcy i cały TIR wysłać do naszego kontrahenta – firmy handlującej kamieniem. A ponieważ realizujemy liczne kursy z tych kierunków, a ponadto korzystamy bezpośrednio z firm transportowych (a nie firm spedycyjnych), to mamy niskie koszty logistyczne. Duży obrót i skala zakupów gwarantuje nam niskie ceny zakupu. W rezultacie pomimo doliczenia naszej (niskiej) marży kamień u kontrahenta jest w bardzo dobrej cenie.

Co ważne, w przypadku, kiedy ilość kamienia na placu u kontrahenta jest za mała by zaspokoić oczekiwania inwestora, wtedy możemy przerzucić kamień wprost do inwestora z naszego placu. Pozwala to naszemu kontrahentowi zrealizować swoją marżę, ograniczyć zbędne koszty i budować swoją markę handlową. W efekcie wszystkie strony są zadowolone.

Naszym atutem dla firm handlowych jest:

[styledlist style=”square” text_size=”none”]
 • Bogata oferta
 • Elastyczność
 • Przyjazne ceny.
[/styledlist]

Uwaga!

Nie stosujemy „cennika hurtowego”. Cena kamienia dla danego odbiorcy jest pochodną wielkości i struktury zakupu, miejsca rozładunku (czynniki wpływające na wycenę jednego TIRa) oraz powtarzalności zakupów.

Zapraszamy do współpracy!