Zasady ogólne

  1. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
  2. Na podstawie informacji przedstawionych w serwisie Klient może złożyć zamówienie, które ma charakter zapytania o ofertę.
  3. Złożone zamówienie jest weryfikowane przez personel Darston sp. z o.o.
  4. Po dokonaniu wszelkich uzgodnień z Klientem wystawiana jest przez Darston sp. z o.o. faktura proforma. Faktura proforma stanowi ofertę handlową, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
  5. Termin ważności oferty wyznacza termin płatności za proformę wskazany na niej.

Regulamin serwisu i sklepu-katalogu

Regulamin sklepu-katalogu jest zawarty w osobnej zakładce. Czytaj regulamin

Polityka prywatności

Politykę prywatności zawarto w osobnej zakładce. Czytaj politykę prywatności

Prawa autorskie

  1. Cała zawartość niniejszej witryny jest chroniona prawami własności przemysłowej i intelektualnej.
  2. Kopiowanie i/lub rozpowszechnianie jakichkolwiek treści bez uprzedniej zgody firmy Darston sp. z o. o. jest niedozwolona.

Ograniczenie odpowiedzialności

Darston sp. z o.o. wyklucza odpowiedzialność za:

  1. treść i politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich stron/witryn internetowych, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej z wyjątkiem serwisu własnego https://www.urok-kamienia.pl/;
  2.  jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować Państwa sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem ze strony jakichkolwiek materiałów, danych, zdjęć, tekstów, plików itp.