Budujemy, budujemy i … chcemy, aby nasz dom pięknie wyglądał. I zaczynają się „schody”. Co wybrać, co zastosować, kto mElewacja z piaskowcai to położy? Dom, aby miał „duszę” musi być zbudowany w jakimś stylu, najlepiej nawiązującym do charakteru i tożsamości inwestora, przyszłych mieszkańców, okolicy.

Kamień cechuje ponadczasowa uroda. Moda na kamień nigdy nie przemija, materiał ten skutecznie odpiera niekorzystne warunki atmosferyczne jest odporny na uszkodzenia, pięknie się starzeje. Urok, trwałość i elegancja to cechy kamienia, które najczęściej decydują o wyborze tego szlachetnego materiału do prac budowlanych. Naturalny kamień dodaje każdej budowli smaku i reprezentuje dobry gust inwestora.

W hipermarketach budowlanych króluje „pseudokamień”. Czy nie warto za podobne pieniądze kupić materiał naturalny, szlachetny i nietuzinkowy? Naszym zdaniem warto, dlatego sami swoje posesje i domy też wykańczaliśmy kamieniem. Dzięki temu można skomponować piękną aranżację, która będzie nas cieszyć długie lata.

Kamień można zastosować do:Piaskowiec muskowit ryski - kominek

  • wykończenia elewacji – najczęstszy sposób zastosowania kamienia naturalnego, ozdabianie ścian zewnętrznych, kominów;
  • ozdoby wnętrza domu – coraz częściej wykorzystywany do wykańczania pomieszczeń (ściany wewnętrzne, kominki, posadzki), a nawet do wykonania kamiennej zabudowy kuchennej;
  • powierzchnie poziome na zewnątrz – podjazdy, parkingi,patia, ścieżki ogrodowe;
  • inne elementy ozdobne w ogrodzie – murki, kaskady, oczka wodne, inne elementy małej architektury ogrodowej itp.

Latarnia ogrodowa

Na poszczególnych stronach serwisu zamieszczamy opis oferowanego kamienia pogrupowanego według miejsc stosowania:

Niektóre gatunki kamienia nadają się do różnych zastosowań np. kamień elewacyjny może być z powodzeniem stosowany, jako wykończenie powierzchni poziomych, zarówno w domu jak i na zewnątrz. Mam nadzieję, że takie zaprezentowanie oferty pozwoli każdemu znaleźć kamień, który zaspokoi jego oczekiwania. Dla klientów szukających konkretnego gatunku kamienia zamieściliśmy informacje o ofercie podzieloną według rodzajów oferowanego kamienia:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na wszelkie wątpliwości i zapytanie chętnie odpowiemy (dane kontaktowe). Mailem przesyłamy także cennik.

Uwaga!

  • Warunki sprzedaży ustalamy indywidualnie uwzględniając ilość zakupionego kamienia, transport (odległość, sposób rozładunku).
  • Dla klientów mocno zainteresowanych zakupem kamienia wysyłamy próbki kamienia.
  • Jeśli będzie potrzeba pomożemy w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy.